تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب
اخبار شرکت, اخبار و اطلاعیه ها, اطلاعیه های شرکت

پروژه ۲۵۶ واحدی آسمان واقع در مهر شهر کرج ( کیانمهر)شهرک ابریشم

۰ 1292

بسمه تعالی

تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب 

شماره ثبت ۱۰۲۴

 

«  قابل توجه کارکنان محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران »

                                                    

    تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب در راستای تأمین مسکن ارزان قیمت برای کارکنان پرتلاش آجا اقدام به عرضه تعداد محدودی واحد مسکونی بانضمام زمین با موقعیت تجاری با شرایط فوق العاده استثنایی جهت سکونت و سرمایه گذاری نموده است .

 

مزایای ویژه و متمایز پروژه

 

پروژه ۲۵۶ واحدی آسمان واقع در منطقه خوش آب و هوای مهر شهر کرج ( کیانمهر)شهرک ابریشم  منطقه ویژه اقتصادی پیام                      

متراژمفید کل پروژه  ۲۱۵۰۰   متر مربع با پیشرفت ۸۵ درصدی و  ۳۲۰۰   متر مربع زمین با موقعیت تجاری به شرح ذیل می باشد  متراژ هر واحد مسکونی حدود  ۸۴ متر مربع خالص  بدون احتساب  مشاعات سهم هر واحد مسکونی حداقل ۱۲  متر مربع  زمین با موقعیت تجاری می باشد که مراحل اخذ مجوز از وزارت مسکن و شهر سازی در حال اتمام است قیمت هر متر مربع مفید و خالص مسکونی از قرار متری  ۲۴۵۰۰۰۰  تومان برای اعضای تعاونی و متری  ۲۴۸۰۰۰۰  تومان برای کارکنان محترم نظامی  غیر عضو تعیین شده است زمین تجاری ذکر شده بصورت کاملا رایگان به خریداران واگذار می گردد که فقط هزینه تجاری سازی که از قرار متری  سه  تا  پنج میلیون   تومان تخمین زده شده  که بعد از مشخص شدن قیمت دقیق به صورت جداگانه از خریداران دریافت می گردد و سند تجاری بصورت مجزا به نام ایشان صادر خواهد شد شایان ذکر است قیمت فعلی تجاری در منطقه ۲۰   تا  ۲۵  میلیون تومان می باشد  .

ضمناً اقدامات لازم جهت اخذ مجوز خود مالکی از وزارت مسکن صورت گرفته که بعد از طی مراحل قانونی سند تک برگ برای هر واحد صادر خواهد شد لازم به ذکر است  هزینه صدور سند به عهده خریدار خواهد بود که متعاقباً اعلام می گردد .

 

ویژگیها و امتیازات خاص پروژه

 

 • اختصاص حداقل ۱۲ متر زمین با موقعیت تجاری  به هر واحد مسکونی به صورت رایگان .
 • هر واحد دارای سی میلیون تومان وام ۴ درصد می باشد که از قیمت اتمام شده واحدها کسر خواهد شد .
 • پروژه از لحاظ سازه بسیار مقاوم و سبک سازی شده و مورد تایید کارشناسان مختلف قرار گرفته است .
 • تمام واحدها دارای دو اتاق خواب با نورگیری عالی و دو تراس یکی در آشپزخانه و دیگری در اتاق خواب می باشد .
 • اشرافیت بسیار کم واحدها به یکدیگر با توجه به معماری منحصر به فرد .
 • هر بلوک دارای سالن اجتماعات مجزا بوده و دو کتابخانه کاملاً مجهز توسط تعاونی ساخته شده و در اختیار ساکنین محترم قرار خواهد گرفت
 • فضای سبز بسیار زیبا و مشجر   به همرا ه دو آبنما در فضای بین بلوک ها تعبیه   شده  و زمین بازی کودکان احداث خواهد شد .
 • هر واحد دارای پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم در محوطه می باشد ضمناً تعدادی پارکینگ جهت میهمانان در نظر گرفته شده ا ست .
 • تمام واحدها دارای انباری مستقل می باشد واحدها با کابینت کامل و کمد و نقاشی شده تحویل خواهد شد .
 • درب ها تماماً ضد سرقت ، پنجره ها دوجداره پی وی سی بوده و پروژه کاملاً محصور می باشد تمام واحدها دارای سرویس ایرانی و فرنگی نصب شده به همراه شیرآلات اهرمی درجه یک تحویل می گردد.
 • سیستم اعلان و اطفای حریق در تمام واحد ها کارگذاری شده است .
 • تمام امکانات رفاهی از قبیل مدرسه در تمام مقاطع تحصیلی ، مسجد ، درمانگاه و … در شهرک تعبیه شده و ضمناً فاصله شهرک تا مترو ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است .
 • فضای بلوک ها بصورت کاملاً مدرن طراحی و نورپردازی می گردد .

 

 

شرایط و نحوه واگذاری

 

شروع تحویل واحدها از دی ماه ۹۸ خواهد بود اولویت واگذاری و انتخاب واحد با نفراتی است که زودتر نسبت به واریز وجه اعلامی اقدام نمایند با توجه به هشت طبقه بودن ضریب طبقات و سمت و سو واحدها از طبقه چهارم از قرار ۲   تا  ۴   درصد به قیمت متراژ اضافه می گردد .

قیمت هر واحد  ۸۴  متری برای اعضای تعاونی بعد از کسر سی میلیون تومان وام   ۱۷۵۸۰۰۰۰۰   مبلغ  ۹۰  میلیون تومان هنگام ثبت نام مابقی در چهار قسط دریافت خواهد شد .

قیمت هر واحد  ۸۴  متری برای کارکنان نظامی بعد از کسر سی میلیون تومان وام   ۱۷۸۳۲۰۰۰۰   مبلغ ۹۰ میلیون تومان  هنگام ثبت نام و مابقی در چهار قسط هر سه ماه دریافت خواهد شد .

همانطور که ذکر گردید زمین تجاری بصورت کاملاً رایگان به هر واحد ۸۴   متری ،  ۱۲  متر تعلق می گیرد که هزینه اخذ مجوز تجاری متعاقباً اعلام و دریافت خواهد شد .

با توجه به شرایط خاص و منحصر به فرد پروژه و استقبال گسترده به جهت کیفیت ساخت و کامل بودن واحدها همچنین اختصاص تجاری به هر واحد ایضاً واقع شدن در منطقه ویژه اقتصادی و از آنجا که پروژه جهت سرمایه گذاری و سکونت دارای توجیه اقتصادی بی نظیر می باشد به جهت بهره مندی  حداکثری کارکنان محترم واگذاری بیش از یک واحد به هر نفر در مراحل اولیه ثبت نام میسر نمی باشد

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از واحد نمونه تکمیل شده و همچنین چشم انداز نهایی پروژه همه روزه از تاریخ دوشنبه ۱۷/۴/۹۸ و از ساعت ۱۵  تا  ۲۲ به مکان پروژه واقع در کرج مهرشهر کیانمهر شهرک ابریشم مراجعه نمایند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هر گونه هماهنگی با شماره ۰۹۰۲۷۵۴۱۱۸۴  تماس حاصل بفرمایید .

زمان واریز وجه ثبت نام تا تاریخ ۵/۵/۱۳۹۸ می باشد زمان اعلامی به هیچ وجه تمدید نخواهد شد در صورت عدم تکمیل ظرفیت مبالغ واریزی به نفرات استرداد می گردد .

ضمناً اگر ظرفیت ۲۵۶ نفر با واریزی ها تکمیل شد ، نفراتی که بعد از آن و اضافه بر ظرفیت پول واریز نموده اند مبلغ واریزی آنها عودت داده خواهد شد و حقی غیر از آن برایشان ایجاد نمی گردد .

 

شماره حساب : ۱- ۶۸۹۰۹۴۰ – ۱۱ – ۷۲۱۳

IR610600721301106890940001شماره  شبا :

بانک قرض الحسنه مهر ایران به نام تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب

 

مدیر عامل تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب: شهرام ایرانــی

ارسال پاسخ

ایمیل شما نمایش داده نمی‌شود. موارد مورد نیاز علامتگذاری شده است *

وب سایت های مرتبط

نظرسنجی

آخرین اخبار بخش مسکن

تصاویر تصادفی

photo_2020-05-02_14-24-43 photo_2020-08-01_05-16-13 photo_2020-08-01_05-14-50 photo_2020-01-06_23-26-38

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید