اخبار بخش مسکن

هشدار جدی وزارت راه به مردم؛ بدون استعلام مسکن مهر نخرید

24

علی‌اصغر جاودان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به هشدارهای مکرر شرکت عمران پردیس در خصوص خرید واحدهای مسکن مهر این شهر بدون اخذ استعلام، اظهار کرد: متاسفانه مشاهده شده که فردی فقط با یک برگه صورتجلسه مسکن مهر، واحد را به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان خریداری کرده است.

وی با تاکید بر این‌که روی این برگه “غیرقابل انتقال” درج شده است، افزود: کلاهبرداران از بی اطلاعی متقاضیان خرید مسکن مهر سوء استفاده می‌کنند از سوی دیگر مردم هم به هشدارهای شرکت عمران توجه نمی‌کنند.

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با یادآوری این‌که بعضا مشاهده شده یک واحد مسکن مهر به ۱۱ نفر فروخته شده است، تصریح کرد: خریداران اگر برای خرید مسکن مهر صورتجلسه آنرا دیدند، واحد را حتی مُفت هم خریداری نکنند.

جاودان‌فر ادامه  داد:‌برخی از صورتجلسه کپی رنگی گرفته و با در ج مهر برجسته جعلی در بنگاه‌های املاک، واحد مسکن مهر را به فرد دیگری فروخته‌اند.

وی تاکید کرد: بر اساس بخشنامه وزارت راه و شهرسازی واحد مسکن مهری می‌تواند خرید وفروش شود که دارای قرارداد ۵ برگی باشد که در آن مساحت واحد، قیمت و زمان تحویل درج شده است.

وی با اشاره به گستردگی پروژه های مسکن مهر پردیس که بالغ بر ۸۲ هزار واحد است بیان کرد: حدود ۷۰۰ فقره پرونده کیفری و حقوقی جعل، کلاهبرداری فروش مال غیر، فروش واحد مسکن مهر به چند نفر و… تشکیل شده است.

 

منبع : https://tn.ai/2048565

وب سایت های مرتبط

نظرسنجی

آخرین اخبار بخش مسکن

  • خبرهایی تازه از طرح وام اجاره مسکن

    مدیرعامل بانک مسکن گفت: طرح بانک مسکن برای تسهیلات اجاره‌بها به مستاجران که پیش از این ایراداتی از سوی بانک مرکزی به آن وارد شده بود، بار دیگر تهیه‌ شده و پس از تایید نهایی به بانک مرکزی ارسال خواهد شد. به گزارش تجارت‌نیوز، بانک مسکن حدود شش ماه پیش از طرحی برای ارائه تسهیلات به…

  • زمان انتظار برای خانه‌دار شدن چقدر است؟

    خانه‌دار شدن برای بسیاری از افراد در شهرهای مختلف جهان به سختی امکان پذیر است اما این امر برای جامعه کارگری ایران سخت‌تر از سایر کشورهاست. ه گزارش تجارت‌نیوز، رشد قیمت مسکن در سال های اخیر باعث شده تا قدرت خرید مسکن به قدری کاهش یابد که خانه‌دار شدن به یک رویا تبدیل شود، به نظر می رسد…

  • چگونه می‌توان وام صندوق پس انداز یکم را به مسکن ملی منتقل کرد؟

    معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برنامه ساخت ۱۷۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش گفت: افرادی که در صندوق پس انداز یکم برای استفاده از تسهیلات خرید مسکن حساب باز کرده‌اند می‌توانند به پروژه مسکن ملی متصل شوند.   به گزارش تجارت‌نیوز، محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی با…

تصاویر تصادفی

421812701_58262 421209511_73267 421207029_119601 816207438_123080

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید