اخبار بخش مسکن

هشدار جدی وزارت راه به مردم؛ بدون استعلام مسکن مهر نخرید

4

علی‌اصغر جاودان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به هشدارهای مکرر شرکت عمران پردیس در خصوص خرید واحدهای مسکن مهر این شهر بدون اخذ استعلام، اظهار کرد: متاسفانه مشاهده شده که فردی فقط با یک برگه صورتجلسه مسکن مهر، واحد را به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان خریداری کرده است.

وی با تاکید بر این‌که روی این برگه “غیرقابل انتقال” درج شده است، افزود: کلاهبرداران از بی اطلاعی متقاضیان خرید مسکن مهر سوء استفاده می‌کنند از سوی دیگر مردم هم به هشدارهای شرکت عمران توجه نمی‌کنند.

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با یادآوری این‌که بعضا مشاهده شده یک واحد مسکن مهر به ۱۱ نفر فروخته شده است، تصریح کرد: خریداران اگر برای خرید مسکن مهر صورتجلسه آنرا دیدند، واحد را حتی مُفت هم خریداری نکنند.

جاودان‌فر ادامه  داد:‌برخی از صورتجلسه کپی رنگی گرفته و با در ج مهر برجسته جعلی در بنگاه‌های املاک، واحد مسکن مهر را به فرد دیگری فروخته‌اند.

وی تاکید کرد: بر اساس بخشنامه وزارت راه و شهرسازی واحد مسکن مهری می‌تواند خرید وفروش شود که دارای قرارداد ۵ برگی باشد که در آن مساحت واحد، قیمت و زمان تحویل درج شده است.

وی با اشاره به گستردگی پروژه های مسکن مهر پردیس که بالغ بر ۸۲ هزار واحد است بیان کرد: حدود ۷۰۰ فقره پرونده کیفری و حقوقی جعل، کلاهبرداری فروش مال غیر، فروش واحد مسکن مهر به چند نفر و… تشکیل شده است.

 

منبع : https://tn.ai/2048565

وب سایت های مرتبط

نظرسنجی

آخرین اخبار بخش مسکن

  • سلطان مسکن تهران هم شناسایی شد ! / او ۲۵۰۰ واحد دارد !

    زهرا سعیدی مبارکه، عضوکمیسیون اقتصادی برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در برنامه پایش در توضیح مالیات بر عایدی سرمایه گفت: این مالیات به نوعی بر سود حاصل از خرید یا فروش بسته می شود. این مالیات حتی در کشورهای آفریقایی نیز گرفته می شود. وی با اشاره به طرح مالیات بر عایدی سرمایه افزود: طرحی که…

  • افزایش تولید، حباب قیمت مسکن را می‌شکند

    به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه دستگاه‌های متولی تولید مسکن و سیاست گذاران در این حوزه باید سهم  قابل توجهی از نیاز کشور به مسکن را داشته باشند، گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته وزرای…

  • هشدار جدی وزارت راه به مردم؛ بدون استعلام مسکن مهر نخرید

    علی‌اصغر جاودان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به هشدارهای مکرر شرکت عمران پردیس در خصوص خرید واحدهای مسکن مهر این شهر بدون اخذ استعلام، اظهار کرد: متاسفانه مشاهده شده که فردی فقط با یک برگه صورتجلسه مسکن مهر، واحد را به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان خریداری کرده است. وی با تاکید بر…

تصاویر تصادفی

421812701_58262 421209511_73267 421207029_119601 816207438_123080

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید