اخبار شرکت, اخبار و اطلاعیه ها

صورتجلسه مجمع عمومی مورخه 94/8/20

870

بسمه تعالی

مجمع عمومی مورخه 94/8/20 مسجد غدیر ناوگان منطقه یکم نداجا

– جلسه راس ساعت 0830 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید .

– هیئت رئیسه جلسه بشرح نفرات ذیل و با انتخاب اعضاء محترم معین گردیدند .

1- ناخدادوم محمود کریمی          2- ناخداسوم داریوش صداقت

3- کارمند یزدانی        4- ناوسروان غلام بزی

– در ابتدای جلسه ناخدادوم سید محمد بحرانی توضیحات لازم در   خصوص عملکرد مالی سال 93 و 94 تعاونی را به اطلاع اعضاء محترم رساند .

– سپس بازرس تعاونی ناخداسوم محمد لطفی در خصوص عملکرد تعاونی و اشکالات و محاسن کار توضیحاتی بشرح ذیل ارائه نمود :

1- نحوه اطلاع رسانی صحیح و به موقع اقدامات انجام شده توسط  تعاونی

2- تشکیل جلسات هیئت مدیره به صورت هفتگی

3- عدم تصویب فاکتورهای امتیاز بندی در مجمع عمومی

4- واگذاری امتیاز زمین های مسکونی به 2 نفر از کارکنان جمعی آمادگاه سیرجان

5- حقوق مدیر عامل و هیئت مدیره هنوز در مجمع عمومی به تصویب نرسیده است

6- تعاونی و خصوصاً مدیرعامل در خصوص واگذاری زمین های سهم شهرداری بندرعباس که برابر قانون می بایست 25 درصد واگذار می گردیده بسیار خوب عمل نموده بطوریکه تنها در حدود 14 درصد به شهرداری بندرعباس واگذار گردیده که جای تقدیر و تشکر دارد .

7- تعاونی در خصوص ارائه هرگونه مدارک و مستندات به بازرس تعاونی تاکنون هیچگونه کوتاهی ننموده است و هر سند و مدرکی که مورد نیاز بازرس تعاونی بوده است بدون هیچ گونه کم و کاستی به ایشان ارائه شده که جای تقدیر و تشکر داشته و نشان از علاقه تعاونی و هیئت مدیره به شفاف سازی برای کلیه اعضاء دارد .

8- همانگونه که در مجمع عمومی به تصویب کلیه اعضاء رسیده بود مقرر گردید که بجای دریافت مجدد پول از اعضاء از زمین های مسکونی جهت پیشرفت کار به پیمانکاران واگذار گردد ولی تا حد امکان سعی گردد از زمین های نامرغوب واگذار شود .

9- در صورت تصویب اعضاء یکنفر بازنشسته منطقه که کلیه مبالغ امتیاز زمین های مسکونی را در زمان مقرر واریز نموده ولی هنوز به عنوان عضو تعاونی محسوب نمی گردد (بعلت بازنشسته شدن و عدم ارائه مدارک در زمان مقرر و عدم ارائه معرفینامه سازمان بازنشستگان) به عضویت رسمی تعاونی در آید .

– پس از صحبت های بازرس تعاونی مدیر عامل تعاونی دریاداردوم سید امید گلستانه در خصوص موارد عنوان شده توسط بازرس و سوالات اعضاء حاضر در جلسه مواردی بشرح ذیل را بیان نمودند :

1- عضویت اعضاء خارج از نداجا در زمان هیئت مدیره قبلی و جهت تعامل با سازمانها و ادارات استان و شهر بندرعباس صورت گرفته که در پیشبرد اهداف تعاونی مثمر ثمر بوده است .

2- جلسات هیئت مدیره حداقل هر ماه یکبار بصورت حضوری صورت گرفته و در بقیه موارد به صورت تلفنی دستورات و امورات ابلاغ گردیده است و مدیر عامل و هیئت مدیره بر جزئیات انجام کار اشراف کامل دارند .

3- ضعف تعاونی در اطلاع رسانی صحیح و بموقع مورد قبول است و در حال برنامه ریزی در خصوص فعال تر نمودن سایت تعاونی می باشیم و اقدامات در این خصوص در حال انجام است .

4-فاکتورهای امتیاز بندی مصوبه شورای عالی مسکن نداجا می باشد و برابر ابلاغ سلسله مراتب فرماندهی صورت گرفته است . همانگونه که مشص است بالاترین سهم در فاکتورهای امتیاز بندی را سنوات و خدمت در مناطق جنوبی دارد که با توجه به اینکه حدود3000 نفر از اعضاء جمعی منطقه یکم می باشند این به نفع اکثر اعضاء می باشد ، ضمناً در خصوص سنوات خدمتی نیز با توجه به اینکه اعضای جوانتر در آینده نیز ممکن است در پروژه های بعدی نداجا سهیم باشند لذا اعضای با سنوات خدمتی بالاتر که شاید این آخرین پروژه آنها باشد امتیاز بالاتری در این خصوص دریافت نموده اند .

5- در خصوص واگذاری سهام مسکونی به 2 نفر از کارکنان جمعی سیرجان با توجه به اینکه این 2 نفر در معرفینامه مهن نداجا بوده اند به عضویت تعاونی در آمده اند ولی با توجه به اعتراض اعضاء از طریق قانونی در خصوص حذف این افراد بررسی های لازم صورت خواهد گرفت .

6- با رای موافق اکثریت اعضاء حاضر در جلسه مصوب گردید یکنفر بازنشسته اشاره شده در بند 9 صحبت های بازرس تعاونی به عضویت تعاونی در آید .

7- کلیه اعضاء حداکثر تا 25 آذر ماه سال جاری در صورتیکه به نحوه امتیاز بندی خود اعتراض دارند با در دست داشتن مستندات به دفتر تعاونی مراجعه نمایند تا اشکالات موجود مرتفع گردد ، لذا پس از زمان عنوان شده اعتراضی در این خصوص قابل قبول نبوده و امتیازات در پایان آذر ماه بسته خواهد شد . ضمن اینکه علت بالا و پایین شدن امتیازات در حال حاضر مراجعه اعضاء و رفع اشکالات امتیاز ها می باشد .

8- با تلاشهای صورت گرفته زمین های واگذار شده به شهرداری بندرعباس بسیار کمتر از میزان قانونی بوده و ضمناً از زمین های ممات به شهرداری واگذار شده نه از زمین های اصلی

9- قطعات واگذار شده به شرکت سرریگ بندر بابت بدهی تعاونی به قیمت آزاد و به میزان 4 برابربالاترین امتیازها محاسبه شده( در صورتیکه قیمت کارشناسی بسیار پایینتر از این قیمت بوده است )و حداکثر تلاش جهت واگذاری زمین های با کیفیت پایین تر به شرکت سرریگ بندر صورت گرفته است .

10- در خصوص اعضای خارج شده از نداجا به جز بازنشستگان نداجا مقرر گردید که این اعضاء در امتیاز بندی قرار نگیرند و قطعاتی از زمین مشخص و به ارگان مربوطه آنها واگذار گردد که خودشان در خصوص تقسیم آن اقدام نمایند که این مهم نیز با رای اکثریت اعضاء به تصویب رسید .

11- اعضای دو سهمی برابر جلسات قبلی در اولویت انتخاب زمین های مسکونی می باشند .

12- با تلاش های صورت گرفته مجوز ساخت تا 5 طبقه روی پیلوت از اداره مسکن و شهرسازی گرفته شده که مسلماً ارزش افزوده زمین را بالا خواهد برد .

13- پس از ثابت شدن امتیازات ، تعاونی در پایان آذر ماه بخشنامه ای مربوط به مشخص کردن هر 4 نفر از اعضاء جهت دریافت یک قطعه را به اطلاع اعضای محترم خواهد رسید .

14- تعاونی در حال ایجاد ساز و کار مناسبی برای آزاد نمودن خرید و فروش میباشد که در مجمع بعدی بصورت مشروح توسط مدیرعامل بازگو خواهد گردید

15-انشاالله و به لطف خداوند مجمع بعدی در تاریخ 02/10/94 برگزار خواهد گردید.

وب سایت های مرتبط

آخرین اخبار بخش مسکن

 • مسکن+1

  رکورد ۶۴ ماهه جهش ماهانه قیمت مسکن در تهران شکست

  قتصادنیوز: تغییرات غیر هم‌جهت «سطح قیمت» و «حجم معاملات» در بازار مسکن تهران شدت گرفت. آمار دفتر اقتصاد مسکن از وضعیت خرید و فروش ملک در تهران طی شهریور نشان می‌دهد به‌رغم کاهش ۲۰ درصدی تعداد واحدهای فروش‌رفته در این ماه نسبت به مرداد، متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان ظرف یک ماه ۹ درصد افزایش…

 • تورم

  مسکن و خودرو همچنان درگیر تورم

  یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان این‌که تورم در کالاهای اساسی تقریبا تخلیه شده است، گفت که این تورم در حوزه خودرو و مسکن هنوز پایدار است و احتمالا به این زودی‌ها هم تخلیه نخواهد شد. علی‌رغم اعلام برخی آمارهای رسمی توسط نهادهای دولتی اما مساله تورم و افزایش قیمت ها به اندازه کافی مشهود است. افزایش…

 • New Bitmap Image

  رُکود بازار مسکن هزار شهرداری را ورشکسته کرده است

  رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هزار شهرداری به دلیل رُکود در ساخت و ساز مسکن ورشکسته شده‌اند محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه بازار مسکن، نیازمند اقدامی در زمینه تولید واحدهای مسکونی برای رفع نیاز کشور است، گفت: در حال حاضر مکانیزم‌های…

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید