تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب
اخبار و اطلاعیه ها, اطلاعیه های شرکت

بخشنامه واگذاری زمین

800

اطلاعیه مورخه 95/08/06 تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب

با توجه به شروع پروسه انتخاب زمین توسط اعضاء از مورخه  95/08/15 مراتب بشرح ذیل جهت اطلاع اعضاء محترم تعاونی اعلام میگردد:

1- نحوه ابلاغ تاریخ انتخاب زمین بصورت تلفنی از دفتر تعاونی صورت می گیرد و حداقل  5 روز قبل از موعد به اعضا اطلاع رسانی خواهد گردید.

2- شرط اصلی و بدون قید شرط انتخاب زمین حضور هر چهار نفر اعضا ءگروه میباشد و در غیر اینصورت و عدم حضور حتی یک نفر از اعضای گروه این امر امکان پذیر نمیباشد مگر اینکه وکالت نامه محضری جهت انتخاب زمین به نام یکی از اعضاء حاضر تنظیم شده  و ارایه گردد.

3- اعضائی که تاکنون گروه بندی را انجام نداده اند توسط تعاونی با نفرات باقیمانده و امتیازهای نزدیک هم گروه خواهند شد.

4- فقط اعضاء و گروههای که مبالغ واریزی خودرا تکمیل نموده باشند میتوانند نسبت به انتخاب زمین برابر نوبت اقدام نمایند در غیر اینصورت تا زمان تکمیل واریزی ( حتی اگریک نفر از اعضاء گروه واریزی خودرا تکمیل ننموده باشند)گروههای بعدی واجد شرایط حق انتخاب زمین میباشند.

5- اعضائی که شماره تماس  ثبت  شده آنها در دفتر تعاونی تغییر نموده است ظرف مدت 5 روز از تاریخ بخشنامه نسبت به اعلام شماره تماس جدید خود به دفتر تعاونی اقدام نمایند .   (شماره تماس دفتر تعاونی29و  33540028 )میباشد.

6- متراژ میانگین جهت انتخاب زمین  240متر مربع میباشد و گروههای که زمین بالاتر از میانگین انتخاب نمایند به ازای هر متر مربع مبلغ ده میلیون ریال ( معادل یک  میلیون تومان) میبایست به حساب تعاونی واریز نمایند . ضمنا مبلغ مذکور میبایست یا  بصورت نقدی یا بصورت یک فقره چک در زمان انتخاب و به تاریخ حداکثر30 روز پس از زمان انتخاب پرداخت گردد. لازم  به ذکر است سند یا دفترچه واگذاری زمین پس از واریز مبلغ مذکور یا پاس شدن چک به گروه تحویل خواهد گردید.

7- گروههائی که زمین انتخابی آنها کمتر از میانگین (240) متر مربع باشد نیز به ازای هر متر مربع مبلغ ده میلیون ریال به حساب آنها از طرف تعاونی واریز خواهد گردید.

8- در زمان انتخاب زمین هیئت واگذاری شامل یک نفر نماینده حفاظت اطلاعات  یک نفر نماینده بازرسی و یک نفر از اعضای هیئت مدیره تعاونی حضور خواهند داشت و پس از انتخاب  صورتجلسه آن توسط هیئت واگذاری امضا و در نهایت به امضا و تائید رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل خواهد رسید.

9- برابر مصوبات مجمع عمومی مورخه 95/6/18 متراژ میانگین برای اعضای دو سهمی به ازای هر نفر پنج متر مربع علاوه بر متراژ میانگین ( 240متر مربع) خواهد بود .

10- در صورتیکه اعضاء و گروههائی در تاریخ و زمان مقرر ابلاغ شده توسط تعاونی جهت انتخاب زمین حضور نداشته باشند گروههای بعدی مجاز به انتخاب زمین میباشند.

11-گروههائی که در تاریخ و زمان مقرر ابلاغ شده توسط تعاونی جهت انتخاب زمین حضور نداشته باشند در هر زمانیکه به تعاونی مراجعه نمایند آخرین گروه همان روز مراجعه جهت انتخاب زمین منظور میگردند.

12- انتخاب زمین فقط صبح ها از ساعت 08:00 الی 13:00 به جز پنجشنبه ها و ایام تعطیل صورت می گیرد.

13- اعضا و گروهها در زمان انتخاب اصل و دو برگ  روگرفت از کارت ملی و شناسنامه خود را همراه داشته باشند

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب: حسین آزاد

وب سایت های مرتبط

آخرین اخبار بخش مسکن

 • New Bitmap Image

  سلطان مسکن تهران هم شناسایی شد ! / او 2500 واحد دارد !

  زهرا سعیدی مبارکه، عضوکمیسیون اقتصادی برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در برنامه پایش در توضیح مالیات بر عایدی سرمایه گفت: این مالیات به نوعی بر سود حاصل از خرید یا فروش بسته می شود. این مالیات حتی در کشورهای آفریقایی نیز گرفته می شود. وی با اشاره به طرح مالیات بر عایدی سرمایه افزود: طرحی که…

 • New Bitmap Image

  افزایش تولید، حباب قیمت مسکن را می‌شکند

  به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان ، با بیان اینکه دستگاه‌های متولی تولید مسکن و سیاست گذاران در این حوزه باید سهم  قابل توجهی از نیاز کشور به مسکن را داشته باشند، گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته وزرای…

 • تورم

  هشدار جدی وزارت راه به مردم؛ بدون استعلام مسکن مهر نخرید

  علی‌اصغر جاودان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به هشدارهای مکرر شرکت عمران پردیس در خصوص خرید واحدهای مسکن مهر این شهر بدون اخذ استعلام، اظهار کرد: متاسفانه مشاهده شده که فردی فقط با یک برگه صورتجلسه مسکن مهر، واحد را به قیمت 400 میلیون تومان خریداری کرده است. وی با تاکید بر…

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید