eghdamat
اخبار شرکت

اهم اقدامات انجام یافته

1362

اهم اقدامات انجام شده جهت استحضار کلیه اعضای محترم تعاونی بشرح ذیل می باشد.

1) اطلاعات فردی اعضا در حال وارد کردن به سیستم رایانه می باشد و انشاله در آینده نزدیک امتیاز نفرات اعلام خواهد شد.

2) پس از اجرائی شدن بند فوق، نفرات می بایستی بصورت گروه های چهار نفره اسامی خود را به دفتر تعاونی تحویل نمایند. (بالطبع معدل امتیاز چهار نفر در یک گروه، امتیاز زمین واگذاری خواهد بود که در موقعیت مکانی اراضی واگذاری موثر میباشد.)

3) جلسات متعددی با اعضای محترم شورای شهر برگزار شد که مقرر گردید فاز اجرائی بلوار پردیس انشاله در آینده نزدیک آغاز گردد که تحقق این امر مسلماً مرغوبیت زمین را به شکل چشمگیری ارتقا می بخشد.

4) از دی ماه سال گذشته (1392) طراحی و برنامه ریزی جهت اجرای شبکه آب و همچنین شبکه دفع فاضلاب انجام که پس از طراحی و هماهنگی های مختلف با شرکت آب و فاضلاب شهرستان بندرعباس مناقصه انجام و عملیات اجرائی در روزهای پایانی سال گذشته، با حضور امیر فرماندهی محترم منطقه یکم نداجا، هیئت مدیره و اعضای ارگانهای نظارتی برگزار و شرکت کهن دژ جرون بعنوان برنده مناقصه انتخاب گردید.

5) خرید کلیه لوله ها، اتصالات و متعلقات مربوط به شبکه آب و فاضلاب از جنس مرغوب مطابق با آخرین فن آوری روز و با ضمانت و کیفیت لازم و با نظارت مستقیم کارشناسان دستگاه نظارتی در پایان اسفند ماه سال 92، قبل از افزایش قیمت سال جدید انجام پذیرفت.

6) اقدامات اجرائی شبکه توزیع آب و جمع آوری فاضلاب شروع شده و شرکت مربوطه در حال عملیات حفاری میباشد ( پیش بینی میگردد عملیات مذکور در بازه زمانی سه الی شش ماهه به اتمام برسد)

7) در حال حاضر تعاونی در حال هماهنگی و انجام اقدامات اولیه در خصوص عملیات برق رسانی و شبکه مخابرات با مبادی ذیربط می باشد که انشاله در آینده نزدیک این دو عملیات هم اجرائی و شروع می گردد.

8) فاز اول آماده سازی زمین به اتمام رسیده و پیمانکار در حال انجام فاز دوم آماده سازی می باشد ( زمین بصورت زون بندی آماده ، 90درصد شبکه معابر به اتمام رسیده ، 90 درصد از مخلوط خیابانها ریخته شده و بقیه مخلوط ها و مصالح بستر خیابانها نیز در زمین دپو گردیده ، به محض استقرار لوله های آب و فاضلاب بستر و زیر بستر خیابان ها ریخته شده و خیابان ها تا مرحله قبل از آسفالت پیش خواهد رفت و بطور همزمان نیز جداول خیابان ها نصب می گردد.

9) جداول خیابان ها از نوع بتن پرسی بوده و ضمانت لازم را برای هوای مرطوب و شرجی دارد.

10) نفرات عضو با رجوع به آدرس الکترونیکی تعاونی میتوانند از آخرین اقدامات انجام شده در فضای مجازی با خبر گردند. و در مرحله بعد اعضا پس از وارد نمودن رمز عبور و شناسه کاربری می توانند از اطلاعات خود نیز با خبر گردند.

((تذکر مهم ))
با توجه به موارد فوق ارزش اراضی رو به افزایش بوده و بحمداله از رشد قابل قبولی نیز برخوردار می باشد . لذا از کلیه اعضاء محترم تعاونی استدعا دارد جهت جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان و استفاده از سود حداکثری ، از واگذاری سهام بصورت وکالت به نفرات غیر عضو خودداری نمایند.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب
سید امید گلستانه

وب سایت های مرتبط

آخرین اخبار بخش مسکن

 • مسکن+1

  رکورد ۶۴ ماهه جهش ماهانه قیمت مسکن در تهران شکست

  قتصادنیوز: تغییرات غیر هم‌جهت «سطح قیمت» و «حجم معاملات» در بازار مسکن تهران شدت گرفت. آمار دفتر اقتصاد مسکن از وضعیت خرید و فروش ملک در تهران طی شهریور نشان می‌دهد به‌رغم کاهش ۲۰ درصدی تعداد واحدهای فروش‌رفته در این ماه نسبت به مرداد، متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان ظرف یک ماه ۹ درصد افزایش…

 • تورم

  مسکن و خودرو همچنان درگیر تورم

  یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان این‌که تورم در کالاهای اساسی تقریبا تخلیه شده است، گفت که این تورم در حوزه خودرو و مسکن هنوز پایدار است و احتمالا به این زودی‌ها هم تخلیه نخواهد شد. علی‌رغم اعلام برخی آمارهای رسمی توسط نهادهای دولتی اما مساله تورم و افزایش قیمت ها به اندازه کافی مشهود است. افزایش…

 • New Bitmap Image

  رُکود بازار مسکن هزار شهرداری را ورشکسته کرده است

  رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هزار شهرداری به دلیل رُکود در ساخت و ساز مسکن ورشکسته شده‌اند محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه بازار مسکن، نیازمند اقدامی در زمینه تولید واحدهای مسکونی برای رفع نیاز کشور است، گفت: در حال حاضر مکانیزم‌های…

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید