eghdamat940630
اخبار شرکت

آخرین اقدامات انجام شده پروژه 78 هکتاری

2241

بسمه تعالی

از: تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب                                      شماره : 4718/47/ت.
به: کلیه گیرندگان منطقه یکم نداجا                                              تاریخ: 94/06/28
موضوع: آخرین اقدامات انجام شده پروژه 78 هکتاری

سلام علیکم
با احترام و عرض ادب آخرین اقدامات انجام شده توسط تعاونی ، جهت اطلاع کلیه اعضا ء محترم به استحضار میرسد.

1 – در شورای عالی مورخه72/5/94 که در محضر امیر جانشین محترم نداجا و اعضاء محترم شورای عالی مسکن نداجا برگزار گردید ، نماینده معاونت محترم مهندسی و پدافند غیر عامل اعلام نمود که ظرف مدت چهار ماه آینده سند اصلی زمین 78 هکتار آماده وتحویل تعاونی می گردد ، تعاونی نیز متعهد گردید ، پس از اخذ سند مادر ظرف مدت 2 ماه نسبت به تحویل برگه واگذاری به اعضاء محترم اقدام نماید .
2 – سیستم شبکه تامین آب و دفع فاضلاب در حال اجرا می باشد و قسمتهایی بصورت زون که شبکه مذکور به اتمام رسیده در حضور نماینده اداره آب و فاضلاب هرمزگان تحت فشار قرارداده شده و پس از موفقیت آمیز بودن عملیات تست مجددا” تحویل پیمانکار آماده سازی گردیده و عملیات زیر سازی معابر و جداول خیابانها اجرا می گردد.
3 – برابر هماهنگی انجام شده با شرکت برق منطقه ای هرمزگان ، زمینی به مساحت تقریبی 5000 متر مربع از زمین های خدماتی واقع در ضلع غربی پروژه جهت احداث پست 63 کیلو واتی تحویل آن شرکت گردید.
4 – با هماهنگی انجام شده با اداره مسکن و شهرسازی استان هرمزگان ، میزان طبقات واحدها با رعایت قوانین جاری و عرض معابر مشخص که انشاءاله در اولین مجمع سالیانه بصورت مشروح بعرض اعضاء محترم خواهد رسید .(لازم به ذکر است که تعداد طبقات از چهارطبقه به بالا پیش بینی شده است)
5- طراحی اولیه شبکه توزیع برق انجام و لیکن به محض وصول نامه کتبی بند (4) و مشخص شدن دقیق تعداد خانوار و تعداد واحدهای مسکونی و تجاری ، طراحی اصلی و دقیق محاسبه و جهت انجام عملیات اجرائی به شرکت توزیع برق استان تحویل می گردد.
6- در اوایل مهرماه ، اشکالی که در وب سایت تعاونی بوجود آمده مرتفع و وب سایت با طراحی جدید و اعمال آخرین تغییرات قابل دسترسی بوده و اعضاء محترم پس از مشاهده امتیاز ، دوستان خود به صورت گروههای چهار نفره انتخاب و به تعاونی اعلام می نمایند ، تعاونی نیز پس از معدل گیری از امتیاز چهار نفر ، رتبه گروه را مشخص و جایگاه گروه از بین گروه 1 تا 1000 تعیین می گردد.
7 – پس از تعیین جایگاه گروهها ، نفرات بصورت چهارنفره و به ترتیب اولویت طی فراخونی به تعاونی مراجعه و نسبت به انتخاب زمین خود اقدام می نمایند .( این مهم می بایستی انشاءاله تا قبل از تهیه برگه واگذاری انجام پذیرد)
8 – پیش بینی می گردد تا زمان تحویل برگه واگذاری عملیات اجرایی شبکه آب و فاضلاب و نیز شبکه معابر و جداول آن به اتمام رسیده و لیکن شبکه توزیع برق پس از تحویل زمین به اتمام خواهد رسید .
9 – برگه سهام واحدهای تجاری تهیه و پس از مجمع عمومی سالیانه در مهرماه سال جاری تحویل نفرات خواهد شد ، لازم بذکر است برگه سهام به مجموع ثبت نام نفرات در مرحله اول و دوم صادر گردیده و قابل واگذاری به غیر می باشد .

مدیر عامل تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب
سید امید گلستانه

وب سایت های مرتبط

آخرین اخبار بخش مسکن

 • مسکن+1

  ۲۱ پیش‌بینی کارشناسی از بازار مسکن

  به گزارش افکارنیوز، بازار مسکن شهر تهران دچار جهش ۸۳ درصدی قیمت شده و به تبع آن در شهرستان‌ها نیز شاهد رشدقیمت بودیم. در عین حال آبان ماه معاملات در تهران ۳۲ درصد و کل کشور ۲۲ درصد کاهش یافته است. قیمت مسکن در کلان‌شهر تهران هم‌اکنون به میان هشت میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در هر متر مربع…

 • تورم

  دو پیش‌شرط تاثیرگذاری تسهیلاتی بانکی بر بازار مسکن

  به گزارش «اقتصادنیوز»، حداقل دو فصل از روند تخلیه قدرت وام خرید مسکن و تغییر رفتار خانه‌اولی‌ها و سایر گروه‌های مصرفی در این بازار می‌گذرد و به رغم آنکه طی این مدت، راهکارهای موثر، کم‌هزینه و قابل اجرا برای بهبود نسبی قدرت خرید از طریق اصلاح ساز و کار پرداخت وام مسکن، توسط کارشناسان اقتصادی…

 • مسکن+1

  رکورد ۶۴ ماهه جهش ماهانه قیمت مسکن در تهران شکست

  قتصادنیوز: تغییرات غیر هم‌جهت «سطح قیمت» و «حجم معاملات» در بازار مسکن تهران شدت گرفت. آمار دفتر اقتصاد مسکن از وضعیت خرید و فروش ملک در تهران طی شهریور نشان می‌دهد به‌رغم کاهش ۲۰ درصدی تعداد واحدهای فروش‌رفته در این ماه نسبت به مرداد، متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان ظرف یک ماه ۹ درصد افزایش…

با ما در تماس باشید

آدرس : بندر عباس، شهرک ولیعصر، بازارچه سورو

تلفن : 33540028 076

فکس : 33540029 076

ایمیل : info@malavanan.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید